RELAX ! ATILIM MEDYA

Google Adwords

Atılım Medya

Google’ın internet üzerinden satış yapan markalar için sunduğu en önemli seçeneklerden biri de Google Adwords. Bu seçenek sayesinde ürünlerinizin satışlarında kullandığınız kelimeler etiket haline gelerek Gogole Adword sisteminden aralamalarda üst sıralara çıkmanızı sağlıyor. Böylece satışlarınız daha hızlı artıyor. 

Google Adwords sistemi klasik kelime etiketlendirmesinden farklı ve zor bir strateji gerektirdiğinden, uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti markalarınıza sunuyoruz. Yapacağınız satışların nitelikleri ve özellikleri doğrultusunda kelimeleri belirleyerek reklamlarınızın Google üzerindeki çıkışlarını bu şekilde sağlıyoruz.

Google Adwords, bizim gibi profesyoneller tarafından yönetilmediği zaman satışlarınızda büyük kayıplar yaratabilir ve müşterilerinizin gözündeki e-ticaret notunuzu düşürebilir. Bu yüzden mutlaka sizlere sunduğumuz Adword hizmetine göz atın. 

E-ticaret koşullarınızın daha kaliteli hale gelmesi için sadece sosyal medya ya da web sitesinden değil, Google’ın da tüm yarattığı imkanların farkında olarak her alandan stratejilerinizi belirliyoruz. Özellikle ürün ya da hizmetlerinizn internet üzerinden doğru satışlarının yapılabilmesi için, site için etiketler dışında daha profesyonel ve pazarlamaya yönelik kelimeler üretiyoruz. Ürünleriniz için kullandığınız bu kelimeler sayesinde satışlarınızda büyük oranda artış sağlanıyor. 

Google Adword her gün daha çok büyüyen ve yeniliklere açık olan bir alan. Bu yüzden bizler sadece sizin markanızı ya da rakiplerinizi değil, Google’ın sunduğu seçenekleri ve güncellemeleri de sürekli takip ediyoruz. böylelikle ürettiğimiz projelerde sadece marka gelişiminiz değil, sistemin zorunlu olarak getirdiği gelişim de eksiksiz bir şekilde sağlanıyor. 

Markalarınıza özel sunduğumuz profesyonel Google Adword seçenekleri ile satışlarınızda büyük artışlar görmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız doğrultusunda kısa süre içerisinde hem potansiyel müşterilerinizde hem de satışlarınızda gözle görülür bir artış olduğunu kendiniz fark edeceksiniz.


CORPORATE LOGIN

UP