BLOG ATILIM MEDYA

İyi Bir Web Tasarım Firması Neye Göre Belirlenir?

by Atılım Medya / 15-09-2018 12:36:41
Atılım Medya

Web tasarım, kişi yada kurumları tanıtmak amacı ile internet tarayıcılarının (browser) görüntüleyebileceği şekilde hazırlanmış özel tasarımlardır. Hazırlanan bu tasarımların, klasik grafik tasarım işinden farklı olarak tarayıcıların okuyabileceği HTML diline çevrilmesi gerekir. Bu iş üzerinde uzmanlaşmış kişilerede web master veya web tasarımcısı denir.

Peki iyi bir web tasarım firması neye göre belirlenir?  

  1. Web tasarım firmasının ilk önce sitesinin ve anlatım yapısının, genel gözle incelenmesi gerekmektedir. Sitenin size hizmetleri ve referansları ile güven vermesi gerekir.
  2. Müşteri hizmetleri çok büyük önem arz etmektedir. Çok iyi tasarımlar yapan bir firma satın alma işleminizden sonra size destek hizmet vermiyor ise asla iyi bir web tasarım firması sayılamaz.
  3. Kurumsal hatların birden fazla olması firmanın her şekilde ulaşılabilir web tasarım firması olduğunu gösterir.
  4. Müşteri karşılama sekreterinin olup olmadığını telefon ile ilk karşılama ile anlayabilirsiniz.
  5. İyi bir web tasarım firmasının Grafik, Yazılım ve Metin Yazarlığı gibi departmanlarının olması gerekmektedir.
  6. İşin teslim süresini ve sözleşmenin açık olarak iki tarafı da ilgilendirecek şekilde hazırlanması gerekir. Sözleşmesiz işlere girilmemesi kesinlikle şarttır.
  7. Firmanın kuruluş tarihini dikkate almanız gerekir.
  8. Proje için görüşme sağlamak istediğinizi belirtin ve ofisinize çağırarak firmanın iş takibine yaklaşımını inceleyin. Eğer ofisinize gelip birebir hizmet vermiyorlar ise o iyi bir web tasarım firması sınıfına giremez.

Şimdi fikrinizi hayata geçirmek için bir web tasarım şirketi ile çalışmayı mı planlıyorsunuz?  Web tasarım ötesine geçecek şekilde işletmenize yardımcı olabilirler mi? Örneğin, sosyal medya ve SEO hizmeti verip vermediklerini öğrendiniz mi?

Açıkçası web tasarım sekterönün en iyi firmaları, Hiç bir şekilde noksan olmayan planlama ve uygulama ile hareket ederler. Sitenin dijital dünyada reklam ve tanıtım çalışmalarını makul bütçeler ile yerine getirirler. Son derece doğru bir seo desteği ile Google listesinde web sayfanızı zirvede görmenizi başarırlar. Her bütçeye göre site çalışması yapma tecrübesi ve potansiyelini ellerinde barındırırlar. 7 gün 24 saat beklenmedik sorunlar için destek verirler. Site yapım aşaması sürecinde iş birliği yöntemini tercih edip, her daim sizleri bilgilendirirler. Böylece dört dörtlük bir ürünün ortaya çıkmasını sağlarlar. Sizlerde hemen Türkiye'nin en büyük referans ağına sahip markalarla enerjik, güçlü ve kaliteli bir adresle ticari hayata atılabilirsiniz.

Always look forward! Let us present solutions to business, we are here for the future!

It is in your hands to put cliffs together with your riques!

CORPORATE LOGIN

UP